Kurumsal & Hakkımızda

Geleceğimiz için sorumluluk hissediyoruz.

Sumatrix Biotech, akademik araştırma ve ticari uygulama odaklı araştırma ve geliştirme arasında bir bağlantı olarak faaliyet gösteren yenilikçi bir biyopolimer şirketidir. 

Sumatrix Biotech, disiplinler arası bir ağa sahiptir. Nanoteknoloji ve biyoteknolojiyi kullanarak yenilikçi biyomalzemelerin üretimi konusunda uzmanız. Sumatrix Biotech’in teknolojisi, toprağı taklit eden ve atık oluşturmayan biyomalzeme üzerine yerleşen bitki kökü ve kapalı sistem sıvı akışı arasındaki arayüzü optimize eder. 
Merkezimiz, Türkiye’nin kalbindeki İstanbul’da Marmara Üniversitesi Teknoparkta bulunmaktadır.  
Ekibimiz, yeniliklerimizin temelini oluştururlar. Yetkin, hızlı ve yaratıcı stratejilerle, güvenilir ve bilimsel yaklaşımlar
Ekibimizdeki irtibat kişileriniz:

Dr. Semra Ünal Yıldırım

Dr. Rumeysa Sağlam

Berna Alemdağ

Biyomühendis
Laboratuvar & Kalite Yönetimi
E-Mail: berna@sumatrixbiotech.com

 

Mert Koray Ateş

Yazılım uzmanı

Bakış Açımız &
Neler Yapabiliriz?

Son yıllarda sıkça duymaya başladığımız iklim krizi sorunu dünyanın geleceğini tehlike altına almaktadır. Sağlık, ekonomik, doğal afetler gibi birçok alanda olumsuz etkiler yaratan iklim krizi günümüzde üretim ve tüketim faaliyetlerinin düzenlenmesi gereğini ortaya çıkarmıştır. Sumatrix Biotech bu noktada akademik ve bilimsel çalışmaları ile sürdürülebilir bir gelecek için farkındalık düzeyi yüksek olan biyomalzemeler üretmeyi hedeflemektedir.

Birlikte Başarmak
Mümkün

İklim krizi raporlarına göre sürdürülebilir bir gelecek için dünyanın artık vakti yok! Alternatif selüloz kaynaklarına erişim sağlamak hızlı çözüm için tek seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Akademik düşünce yapımız ve bilimsel çalışma olanaklarımız ile birlikte üretmek için iletişime geçin, geleceğe birlikte yön verelim!

Sizinle iletişime geçmemizi istiyorsanız formu eksiksiz doldurun.

  Bilimsel işbirliği ve araştırma hizmetleri için bize ulaşın

  İletişim

  Adres:
  Marmara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Eğitim Mahallesi, Hızır Bey Caddesi No: 188/4 Kadıköy – İstanbul

  E-mail: info@sumatrixbiotech.com

  Tüm Hakları Saklıdır. © Sumatrix Biotech 2021

  Web Design: Akila